sobota 5. října 2013

Co mě nadchlo

Poslední dobu dvě věci. Nejdřív to byl Pravý domácí časopis, o kterém jsem se dozvěděla díky Gabče (která o něm ví díky Katce). To se to krásně proplétá:) Gabča mi včera půjčila první dvě čísla a já se nemohla odtrhnout. Ještě se mi u žádného časopisu nestalo, aby mě bavila každá stránka a nemusela jsem jen slepě přeskakovat. Jsem nadšená a píšu Ježíškovi o předplatné!!
Minulý týden jsem si naslepo objednala Univerzální čistič  Orange Sanitol (opět Karel Hadek). Koupila jsem si půllitrovku, která je sice dražší, ale čistič se ředí (stačí polévková lžíce do rozprašovače a dolít vodou), takže cena se mi zdá adekvátní.

Dneska jsem s ním uklidila celý byt (je opravdu na všechno) a kromě toho, že krásně voní, je mi sympatická i poznámka výrobce: "Za zmínku stojí i skutečnost, že všechny použité suroviny vykazují vynikající biologickou odbouratelnost, čímž z Orange-Sanitolu dělají i jedinečný ekologický přípravek. Vzhledem k vysokému obsahu terpenů v pomerančovém oleji, již během použití zbaví Orange-Sanitol jak čištěný předmět, tak i vzduch v celém bytě, mikrobů. Nutno dodat, že velice příjemně. "
5 komentářů:

 1. Luci - tak Sanitol mám taky doma - a připadá mi úžasný...to se nám to fakt krásně propletlo:))))))))))))) a díky za reklamu♥
  G.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těším se na sedánek nad látkama;)

   Vymazat
 2. Ahoj Luci, opět děkuji za inspiraci, časopis jsem si už objednala, neměla jsem o něm vůbec tucha, máš moc šikovné holčičky malířku i farmářku, asi jsou po mamince, měj pohodový den, Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markét, moc děkuju. Jsem ráda, že můžu šířit dál kvalitní věci alespoň slovem. Měj se krásně a zas přijď:)

   Vymazat
 3. Tak už i my máme doma dvě čísla časopisu. Napsala jsem Ježíškovi o předplatné, ale do Vánoc tak daleko. A včera mi kamarádka řekla, že ho mají v Bezručově ve zdravé výživě. Jsem spokojená, jen mi ho včera Roman uzmul, jakmile přišel domů.

  OdpovědětVymazat