pondělí 2. září 2013

Recyklovaný záhonek

Kam s větvemi? Do záhonu.. Byla to hrozná piplačka - ostříhat, "oholit", rozřezat kolíky, zatlouct, proplést a znovu. Dva dny práce. Ale jsem spokojená. Příště už budu vědět, co a jak. Nejdřív mi ale musí dorůst materiál...12 komentářů:

 1. Dobrý nápad, jak na větvičky. Přeju krásné babí léto.Marie

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkná práce :-) Zkusila jsem to ve velkém na kompostu, ale došel mi materiál - příští sezonu budu připravenější.

  OdpovědětVymazat
 3. Super. Krásné fotky a zahrádka...asi před čtyřmi roky jsem zkusila z vrbových docela zaschlých a oni se zazelenaly což jsem nepotřebovala...ale větve super...u nás nemám žádné,ale mám v plánu se někde poohlédnout ...dá se tím dobře olemovat ledvinový tvar vyvýšených záhonů.

  OdpovědětVymazat
 4. paráda Luci a holky si musí užívat takových příjemných práciček, hmmm

  OdpovědětVymazat
 5. Díky všem:) Holky to baví (chvilku samozřejmě). Luci, doufám, že se nezazelenaj:) Budu zkoušet i jiný tvary, než pravidelný záhon...

  OdpovědětVymazat
 6. Píšu si jako výzvu a inspiraci na příští rok! Vypadá to moc hezky...

  OdpovědětVymazat
 7. To je skvělý nápad :-) . Já mám na zahradě také zeleninový záhonek, ale nemám ho ničím ohraničený. Jsem v pěstování úplný začátečník. Letos na jaře jsme záhonek teprve udělali. Máme nově postavený dům, takže všechno teprve zařizujeme. Na jaře jsme proto nejdřív museli koupit nářadí pro zahradu , abychom měli vůbec čím pracovat :-) .

  OdpovědětVymazat

Vánoční slavnost

Součástí letošní slavnosti bylo představení tří projektů, na kterých děti tři měsíce pracovaly. Kluci a holky z projektu Vaření a pečení pře...