úterý 16. listopadu 2021

Svatba babího léta

Svatba Kačky a Michala pro mě byla zase něčím novým. Nevěsta si přála výzdobu převážně sušenou, hodně travin a ne moc zelené barvy. Krásně se mi pracovalo a setkání to bylo opět víc než milé. Děkuji.

🙂

2 komentáře:

  1. To je nádhera. Mě fotky ze svatby nikdy neomrzí. Já jsem se vdávala už před dvěma lety a pořád to mám v živý paměti. Minulý týden se vdávala moje nejlepší kamarádka, tak to bylo trochu jako moje svatba. Se vším jsem jí pomáhala a ona si to moc užila. V den svatby jsem jí dala náramek Spojení s kameny , který jsem jí koupila na svatbu, tak byla dojatá už od rána :-) .

    OdpovědětVymazat
  2. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

    OdpovědětVymazat

Vánoční slavnost

Součástí letošní slavnosti bylo představení tří projektů, na kterých děti tři měsíce pracovaly. Kluci a holky z projektu Vaření a pečení pře...