čtvrtek 1. listopadu 2018

Podzimní víkend

Protože měla Ráďa v září kulatiny, rozhodla jsem se jí dát netradiční dárek. Vyjely jsme si spolu na víkend do Benešova. Byly to ryze dámské dva dny, které jsme obě potřebovaly: tříhodinový nákup v sekáči, ze kterého jsme si odnesly pět kilo oblečení, nádherné ubytování s výborným jídlem, sauna a vířivka, výlet na Konopiště, nákup v čokoládovně a večerní masáž u Stardance (nákup v čokoládovně u toho samozřejmě padl).

V neděli jsme se ještě zastavily v bývalém komunistickém pracovním táboře Vojna Lešetice. Byla nezvyklá zima, vítr a pršelo. Počasí přímo dotvářející ponurou atmosféru místa. Najdete tady plno zajímavých informací, ale hlavně si projdete reálná místa, ve kterých si alespoň na chvíli uvědomíte, v jaké šťastné době žijeme.

Na závěr jsme si ještě obešly buddhistickou stúpu u Těnovic. Víkend plný zážitků a otevřených rozhovorů. Díky!1 komentář:

Vánoční slavnost

Součástí letošní slavnosti bylo představení tří projektů, na kterých děti tři měsíce pracovaly. Kluci a holky z projektu Vaření a pečení pře...