pátek 29. července 2016

Alpy 2016 III.

Ačkoliv jsme plánovali dovolenou na poslední chvíli, nenašel se jediný problém. 

Takový soukromý tip: Zavolali jsme přímo do Infocentra Zell am See, kde nám obratem zaslali několik nabídek ubytování, jejichž ceny se pohybovaly daleko níž, než nabídky od českých cestovek (to dá rozum. :) Nakonec jsme vybrali rodinný penzion Christophorus v Kaprunu. Obecně je Kaprun daleko klidnější než rušné lázeňské Zell am See. Kromě příjemné majitelky Anji mě ohromila jednoduchost, čistota a vkusnost penzionu - žádné zbytečné "výzdoby". Z balkonu jsme měli krásný výhled na Kitzsteinhorn a v noci naprosté ticho.

Co je hodně důležité - penzion nabízí v ceně Zell am See - Kaprun Summer card. Je to karta, která vám umožní jezdit zdarma vybranými lanovkami a autobusy, umožňuje vstupy do soutěsek, muzeí i bazénu, který po celodenním tracku vždycky bodnul. :) Upřímně, bez této karty bychom určitě neviděli všechno, co jsme viděli a nezažili to, co jsme zažili. Některé vstupy jsou opravdu extrémně drahé.

1 komentář:

  1. Děkuji za typy, ty se vždycky hodí. A taky za krásné fotky... Hana M.

    OdpovědětVymazat

Vánoční slavnost

Součástí letošní slavnosti bylo představení tří projektů, na kterých děti tři měsíce pracovaly. Kluci a holky z projektu Vaření a pečení pře...