Dlouho jsem tu nebyla, dlouho jsem nic nepsala. To ale neznamená, že nic netvořím. :) Momentálně žiju svatbami a jejich přípravou. Baví mě se setkávat s lidmi a sledovat jejich přání, baví se se naciťovat na nevěsty a tvořit květiny, které ladí s jejich osobností. Ráda jezdím po zajímavých místech a cítím obrovskou svobodu v tom, co dělám. Přináší mi to radost a naplnění. :)

Žádné komentáře:
Okomentovat