Závidím všem z Moravy, kteří si nosí domů medvědí česnek po koších. Tady u nás o něm nikde nevím, a tak ráda bych ho vyzkoušela třeba na pesto. My vyrazily na
plicník, a to proto, že víme kam:) Máme ho spoustu skoro za chalupou.
 |
| sasanky - "Mami, pojď si hrát, že jsme v moři." |
Tak nie všade na Morave. V našom okolí si medvedí cesnak iba predstavujem. :D V lese totiž robia čistky, tak sa ani nedivím - možno sa mu rásť ani nechce. A možno tu nikdy nebol. :( Tiež som na neho dostala chuť - ochutnať ho.
OdpovědětVymazatZkuste zajít někam k potokům, jsem z Liberce a medvědího česneku tu také máme mraky. Spíš to chce vyčíhnout období (březen, u nás spíš duben)...
OdpovědětVymazat