sobota 21. prosince 2013

Na Plzeň!

Tak jsme se taky vydaly polapit trochu té vánoční atmosféry do víru velkoměsta. Nejprve jsme zkoukly na radnici výstavu zvonečků, které tvořily děti z mateřských škol. Tam jsme se zdržely u modelu našeho města. Bylo to fakt promakaný:) Viděla jsem okno, kde jsem bydlela 5 let na vejšce. A střechu, kde jsme se opalovali, když jsme zrovna nechodili do školy:)))

Potom jsme se byly podívat na nejkrásnější vánoční strom (prý) a obhlídnout trhy. Začalo pršet, a tak jsme zašly do Muzea loutek, tentokrát i s Betkou. Byla nadšená!

Ta vánoční atmosféra mi chutnala tak nějak punčově. Pak už se to trochu mlžilo. Ale dobré to bylo, dobré...

Úplně to vidím - šedý dům, šedá střecha, tři okna vedle sebe a za tím plochá střecha, která není vidět. Koukali jsme soudu do oken:)
2 komentáře:

  1. Taky jsme tento týden byli. Obhlídnout Betlém, město (i já našla "náš" dům z vejšky), stromeček a na přání Matěje i zazvonit na zvon a nakrmit zvířátka (je to zážitek - i pro mě :-) A Muzeum loutek je prima nápad na předvánoční čas. Tak hezké svátky.

    OdpovědětVymazat
  2. No pááni, model je úžasný.....
    Ajka

    OdpovědětVymazat

Dámská!

 V létě jsem měla chuť vyrazit na čundr stejně jako vloni  jen s tím rozdílem, že jsem chtěla vzít s sebou poprvé Anežku. Přes všechny svatb...