neděle 13. listopadu 2016

Ještě větší bydlení

Letos jsem měla v plánu vytvořit holčičkám nový pokojík. Před třemi lety spolu začaly spát na jedné palandě a byla potřeba prostor trochu upravit.  Byla jsem nadšená a ony také. Postupně odcházel koberec (modelína už byla zašlapaná úplně všude), stěny byly počmárané a taky se vytvořila poptávka po osobním soukromém koutku.

Vymyslela jsem tedy pokojík nový a společně s Petrem, který velkou část realizoval, jsme vytvořili nový vzdušný prostor, ve kterém se cítím moc dobře. A holky taky. :)

7 komentářů:

 1. Moc pěkný pokojíček, povedlo se vám to.

  OdpovědětVymazat
 2. ách vy máte taky kačenku!:)(můj žlutý medvěd, kterého dostali rodiče ke svatbě a hned jak jsem začala chodit, už jsem ho chovala a opatrovala...celé dětství:))
  krásný pokojíček!

  OdpovědětVymazat
 3. A ten prostor na malování a tvoření! ♥ Hmm...
  J.

  OdpovědětVymazat
 4. Krása a tie detaily! A tie stoly u okna, to si pamätám z jednej návštevy, kde bolo moc pekne a navždy som si to zapamätala: nepodceňovať deti a urobiť im izbu pekne, s naozajskými výtvarnými detailami a nábytkom, ako u vás:-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Mají to krásné, udělali jste jim to krásné. Stoly proti sobě mi nějak evokují sezení ve sborovně :-)i přesto, že se mi to moc líbí. A skoro bych měla problém poznat, že je to ta samá místnost jako dřív. Helena

  OdpovědětVymazat