Ahoj Míšo, zdravím tě:). Návod tady: http://www.deschdanja.ch/kreativ-blog/74-zauberhafte-fenstersterne , i když já na to mám knížku: http://www.ko-hobby.cz/skladane-hvezdy-na-okna-10459.html
Budeš k tomu potřebovat průsvitné papíry, mají je v kreativních obchodech. Měj se krásně, Lucka
Luci tak ti musím napsat, s průsvitnými papíry jsem v kreativním obchodě tady v Liberci neuspěla. Paní na mě koukala, nevěděla a cpala mi hedvábný papír A4 za 38,-Kč. To asi není ono že? Tak nevím, kupuješ je v plzni? Kde? Díky za odpověď, až budeš mít chvilku. Míša
Ahoj Míšo, já je dostala - byly to velké archy, takže se musely stříhat. Tady mají už hotové čtverce na skládání: http://www.vytvarny-shop.cz/papir/papir-pro-kreativni-tvorbu/papir-origami/origami-10-10-cm-250-ks-40-g-transparentni-6215.html
Krásné, hlavně ta duhová.
OdpovědětVymazatDík za odkaz, velmi obdivuji, krásné...
OdpovědětVymazatJsou krásný, ale trpělivost na to nemám :D
OdpovědětVymazatAhoj Luci, neměla bys někde návod na ty hvězdičky? Míša Hanušová
OdpovědětVymazatAhoj Míšo, zdravím tě:). Návod tady: http://www.deschdanja.ch/kreativ-blog/74-zauberhafte-fenstersterne , i když já na to mám knížku: http://www.ko-hobby.cz/skladane-hvezdy-na-okna-10459.html
VymazatBudeš k tomu potřebovat průsvitné papíry, mají je v kreativních obchodech.
Měj se krásně, Lucka
Luci díky, hned něco vyzkouším:-) ten tvůj blog je fajn, ráda si tady čtu, měj se krásně paa m.
OdpovědětVymazatLuci tak ti musím napsat, s průsvitnými papíry jsem v kreativním obchodě tady v Liberci neuspěla. Paní na mě koukala, nevěděla a cpala mi hedvábný papír A4 za 38,-Kč. To asi není ono že? Tak nevím, kupuješ je v plzni? Kde? Díky za odpověď, až budeš mít chvilku. Míša
OdpovědětVymazatAhoj Míšo, já je dostala - byly to velké archy, takže se musely stříhat. Tady mají už hotové čtverce na skládání: http://www.vytvarny-shop.cz/papir/papir-pro-kreativni-tvorbu/papir-origami/origami-10-10-cm-250-ks-40-g-transparentni-6215.html
VymazatLuci díky, jsi zlatá:-)
VymazatMěj se, Míšo, a krásný svátky!
Vymazat